Colofon


Uitgeverij Amigoe NV

Telefoon (centrale): 767- 2000
Kaya Fraternan di Skèrpènè z/n
Curaçao N.A.

Directie

Fax: 767-2060
Email: directie@amigoe.com
Ernest Voges
Michael M. Voges
Elham El Hage (secretaresse)
Karin Wooning

Redactie

Fax: 767- 4744
Email: redactie@amigoe.com
Eindredacteur: Liesbeth Mantel

Verslaggevers

Raily Polonius, Marija Stojanovic, Jomaira van der Meulen-Angela, Nelly Rosa, Shelley Tjauw-Foe, Jeroen Baldwin (sport), Marcy Rozendal

Bureauredactie

Ad van Loon, Ellen Rink

Secretariaat

Nathaly Dalnoot

Correctie

Ari Manse, Ingrid Kerstjens, Marijke van Rijn, Nicole Lourens

Correspondenten

Nederland: Otti Thomas
Curaçao: Judith Ramautar
Bándabou: Xavora Ricardo-van der Biest

Advertentie

Fax: 767-4524
Email: advertentie@amigoe.com
Contactpersoon: Marloes Tak
Acquisitie: Yolène Hollander, Joyce Gijsbertha, Karin van der Lubbe, Elize Augusta
Medewerkers: Norwin Reineta, Angelique Fidanque-Paula.

Aanname ma t/m vrij van 07:30-16:30 uur. Advertenties moeten voor 9.00 uur gereserveerd worden en het materiaal moet aangeleverd worden voor 11.00 uur op de dag van publicatie. Voor zoekertjes is dat vóór 11.30 uur.

Amigoe Bonaire

Email: redactie@amigoe.com
Email: bonaire@amigoe.com
(+5999)795-0307
Advertentie en incasso:
Eric Beeldsnijder
+599-7861542
Abonnementen: accountbonaire@amigoe.com

Persagentschappen

ANP/AP

Samenwerkingsovereenkomst

The Daily Herald (St. Maarten)
De Ware Tijd (Suriname)
Foto's: AFP

Distributie/abonnementen

Office manager: Arletty Lacroes
E-mail: districo@amigoe.com
Tel: 747-0630/747-0631
Fax: 747-0651

Bankrekeningen Districo N.V.

(Abonnementen):
MCB: 286.330.08,
RBC: 80000000.11.15.626,
Banco di Caribe: 0150613307201, SFT: 0011-330750-001,
Orco: 104360-401-001-001-01

Ñapa

Linda van Eekeres (bladmanager)
Email: napa@amigoe.com
Tel: 736-9050

Amigoe Express

Contactpersoon: Desi Dijkhuizen
ddijkhuizen@amigoe.com

Opmaak

Email: layout@amigoe.com
Hoofd: Lillian Cordilia
Layout: Wendela Ataliede, Stephanie Heyer, Mavis Paulina, Ludwig Rama, Edseline Angelo, Marisa Eduarda, Freddy Jiménez, Andre Nagtegaal

Drukkerij

Uitgeverij Amigoe NV
Contactpersoon drukwerk: Barbara Blom
Email: bblom@amigoe.com

ICT afdeling

Shernon Haynes
Email: ICT-support@amigoe.com

Webmasters

Webdevelopers: Marcel Fossen en Lex Biesenbeek
web@amigoe.com

Amigoe (Aruba) N.V.

Bilderdijkstraat 16-2 / PO Box 323
Tel: +297-5824333
Fax: +297-5822368
Directie: Sigrid Hammelburg
Redactie: arubaredactie@amigoe.com
Advertenties: avisoaruba@amigoe.com
Abonnementen: abonnementaruba@amigoe.com

Volg ons op Social Media