Colofon


Uitgeverij Amigoe NV

Telefoon (centrale): 767- 2000
Kaya Fraternan di Skèrpènè z/n
Curaçao N.A.

Directie

Fax: +5999-767-2060
Email: directie@amigoe.com
Ernest Voges
Michael M. Voges
Elham El Hage (secretaresse)
Karin Wooning

Redactie

Fax: +5999-767- 4744
Email: redactie@amigoe.com
Secretariaat: Nathaly Dalnoot

Verslaggevers

Linda van Eekeres (chef), Raily Polonius, Marija Stojanovic, Jomaira van der Meulen-Angela, Nelly Rosa, Shelley Tjauw-Foe, Marcy Rozendal, Karin Beumer, Ben van der Heijden (sport)

Bureauredactie

Ellen Rink, Barbara Blom

Correctie

Ari Manse (coõrdinator), Marijke van Rijn, Nicolette de Nijs

Correspondenten

Nederland: Otti Thomas
Curaçao: Judith Ramautar
Bándabou: Xavora Ricardo-van der Biest

Advertentie

Fax: +5999-767-4524
Email: advertentie@amigoe.com
Contactpersoon: Marloes Tak
Acquisitie: Yolène Hollander, Joyce Gijsbertha, Elize Augusta
Medewerkers: Norwin Reineta, Angelique Fidanque-Paula.

Aanname ma t/m vrij van 07:30-16:30 uur. Advertenties moeten voor 9.00 uur gereserveerd worden en het materiaal moet aangeleverd worden voor 11.00 uur op de dag van publicatie. Voor zoekertjes is dat vóór 11.30 uur.

Amigoe Bonaire

Email: redactie@amigoe.com
Email: bonaire@amigoe.com

Advertentie en incasso:
Eric Beeldsnijder
+599-7861542
Abonnementen: accountbonaire@amigoe.com

Persagentschappen

ANP
AP

Samenwerkingsovereenkomst

The Daily Herald (St. Maarten)
De Ware Tijd (Suriname)
Foto's: AFP/AP

Distributie/abonnementen

Office manager: Arletty Lacroes
E-mail: districo@amigoe.com
Tel: +5999-747-0630 / +5999-747-0631
Fax: +5999-747-0651

Bankrekeningen Districo N.V.

(Abonnementen):
MCB: 286.330.08,
RBC: 80000000.11.15.6267,
Banco di Caribe: 133072
SFT: 330750-001,
Orco: 104360-104-001-001-01

Ñapa

Liesbeth Mantel (bladmanager)
Email: napa@amigoe.com
Tel: +5999-767-2000 (tst. 126)

Amigoe Express

Contactpersoon: Desi Dijkhuizen
ddijkhuizen@amigoe.com

Opmaak

Email: layout@amigoe.com
Hoofd: Lillian Cordilia
Layout: Wendela Ataliede, Stephanie Heyer, Mavis Paulina, Edseline Angelo, Marisa Eduarda, Freddy Jiménez, Andre Nagtegaal

Drukkerij

Contactpersoon drukwerk: Barbara Blom
Email: bblom@amigoe.com

ICT afdeling

Shernon Haynes
Email: ICT-support@amigoe.com

Amigoe (Aruba) N.V.

Bilderdijkstraat 16-2 / PO Box 323
Tel: +297-5824333
Fax: +297-5822368
Redactie: arubaredactie@amigoe.com
Advertenties: avisoaruba@amigoe.com
Abonnementen: abonnementaruba@amigoe.com

Volg ons op Social Media